menusearch
reypowerplant.com

بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروگاه ری

جستجو
۱۳۹۹/۱۱/۶ دوشنبه
(0)
(1)
بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروگاه ری
بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی از نیروگاه ری

دکتر سید علی یزدیخواه و دکتر غلامحسین رضوانی نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، با حضور در نیروگاه ری، از واحدهای مختلف بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت های این نیروگاه قرار گرفتند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق ری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح روز یکشنبه پنجم بهمن ماه در نیروگاه ری حضور پیدا کردند و به همراه مدیر عامل و مدیران نیروگاه از واحدهای مختلف بازدید کردند.

بنا بر این گزارش در این نشست که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل نیروگاه ری و معاونین ایشان برگزار شد، موضوعاتی از قبیل طرح توسعه و نوسازی نیروگاه ری، اطمینان از عدم استفاده از سوخت های مغایر با محیط زیست، توانمندی های نیروگاه ری و سختیهای تولید برق مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. حمید بادرستانی ضمن معرفی و مطرح کردن تاریخچه و مشخصات نیروگاه در خصوص مهم ترین برنامه های نیروگاه از جمله طرح بهسازی این نیروگاه و روند پیشرفت این طرح برای نمایندگان توضیحاتی را بیان نمودند. از دیگر مباحثی که در این نشست مطرح شد، بحث سوخت نیروگاه و آلایندگی های زیست محیطی بود. مدیر عامل نیروگاه ری گفت: نیروگاه ری یک نیروگاه گازسوز است و به هیچ عنوان قابلیت استفاده از سوخت مازوت را ندارد. همچنین با توجه به داشتن پوشش گیاهی مناسب و بالاتر از سطح استاندارد در محیط پیرامون واحدهای نیروگاه، این مجموعه جزو نیروگاه های با سطح آلایندگی بسیار پایین محسوب می شود.

در ادامه نمایندگان مجلس شورای اسلامیبازدید میدانی از سایت نیروگاه داشتند، و از نزدیک شاهد روند تولید، تعمیرات اساسی واحد ها در روزهای سخت کرونایی و سختی های تولید برای تأمین برق پایدار و مطمئن بودند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامیضمن تشکر و قدردانی و ارج نهادن به تلاش و زحمت پرسنل و متخصصین عرصه تولید برق، تولید برق پایدار را یکی از مهمترین اهداف بیان نمودند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر